−33 %
Varaosanumero 27605 01
Valmistaja LEMFÖRDER 
EAN-koodit 4047437090224
Takuu 24 kuukautta
Valmistajan suositushinta
147 €
Hintasi
99 €ALV mukaanluettuna
78,88 €ALV poisluettuna
Säästät
48 €


Paino 1.203000
Alkuperämaa DE
Vikt 1.203000
Ursprungsland DE
Váha 1.203
Width 109.0 mm
Length 154.0 mm
Height 121.0 mm
Asennuspuoli Takana
Kiinnitysmalli Hydrolaakeri
Alkup.no:lle 30666175
Alkup.no:lle 30741397
Alkup.no:lle 31262155
Alkup.no:lle 8624755
Alkup.no:lle 8683293
Alkup.no:lle 9492802
SVHC Tietoa ei saatavilla, yst. käänny valmistajan puoleen!
Moottorin tuki LEMFÖRDER 2760501 on yhteensopiva seuraavien autojen kanssa. Sopii: Volvo XC90, V70, S80. Tämän tuotteen GTIN on 4047437090224.

OEM-numerot Alkuperäinen laitevalmistaja

GEELY