−10 %
Varaosanumero 2503058
Valmistaja ASTEMO-HITACHI 
Takuu 24 kuukautta
Vähittäismyyntihinta
32,30 €
Hintasi
29,10 €ALV mukaanluettuna
23,19 €ALV poisluettuna
Säästät
3,20 €


Vikt 0.071000
Ursprungsland DE
Lisäksi tarvittavat tuotteet 2503056
Vain tuotenumerolle 2503061
Vain tuotenumerolle 2503062
Vain tuotenumerolle 2503063
Vain tuotenumerolle 2503064
Vain tuotenumerolle 2503069
Vain tuotenumerolle 2503070
Vain tuotenumerolle 2503071
Vain tuotenumerolle 2503072
Vain tuotenumerolle 2503082
Mäntä, korkeapainepumppu HITACHI 2503058 on yhteensopiva seuraavien autojen kanssa. Sopii: BMW E90, E91, E92, E93, X5, E70, F15, E60, E81, E87, E85, 3-sarja, 5-sarja, 1, VW Golf, Passat, Tiguan, Polo, Jetta, Beetle, Sharan, Scirocco, Amarok, Audi A4, A3, Q5, A6, Q3, Sportback, A5, TT, A8, S4, S5, A1, Allroad, Opel Astra, Insignia, Antara, GT, Skoda Octavia, Fabia, Superb, Rapid, Roomster, Yeti, Nissan Juke, Mercedes-Benz, Mazda CX-5, SEAT Ibiza, Leon, Alhambra, Toledo, Exeo, Altea. Tämän tuotteen GTIN on 4044079030588.

OEM-numerot Alkuperäinen laitevalmistaja

AUDI

MAZDA

MERCEDES-BENZ

NISSAN

SEAT

SKODA

GENERAL MOTORS